Ogłoszenie

Forum jest nowe, potrzebuje tygodnia, żeby się rozwinąć.

#1 2008-11-27 19:30:01

Kushi

Mistrz Pokemon

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 10000126
Punktów :   

Gastly

http://soluciones.solucionesytrucos.org/pokedex/gastly.gif

Gastly składa się z bardzo rozrzedzonej, gazowej substancji. Daje mu to pewne siły i słabości. Jest on w stanie przedostać się w każde miejsce, o ile tylko droga umożliwia przeniknięcie molekuł gazu. Może on się wydać prawie niewidzialny (patrz: invisibility) i zbliżyć się do przeciwnika niepostrzeżenie. Zdarza mu się owinąć wokół nieprzyjaciół niezależnie od ich rozmiaru i wywołać u nich sen, powoli zatruć przez skórę lub nawet spowodować uduszenie.

Z drugiej zaś strony, niepozorna waga Gastly'ego i gazowa natura czynią bardzo prostym zdmuchnięcie go lub rozmycie w nicość (aczkolwiek podejrzewa się możliwość późniejszego ponownego zgrupowania molekuł) pod wpływem silnego wiatru. Gastly nie pojawia się w wietrzną pogodę, ale jeśli grozi mu pogoda z mocnymi podmuchami, gromadzi się w grupie pod strzechami domostw i na poddaszach w celu ochrony.

Gastly znajduje się często w starych, opustoszałych domostwach. Być może jest to godne szacunku, aczkolwiek Gastly i pozostałe Pokémony-duchy, zgodnie ze stereotypowymi atrybutami duchów, posiadają mierzalną wagę, mogą zemdlić w trakcie walki i rozmnażać z innymi Pokémonami oraz mają wszelkie niezwykłe cechy rzekomo martwych bytów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Dąbrowa Górnicza