Ogłoszenie

Forum jest nowe, potrzebuje tygodnia, żeby się rozwinąć.

#1 2008-11-27 19:12:18

Kushi

Mistrz Pokemon

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 10000126
Punktów :   

Primeape

http://soluciones.solucionesytrucos.org/pokedex/primeape.gif

Ciało Primeape jest przykryte białym futrem. Primeape ma dwa długie ramiona i nogi, a każde z nich ma metalowy pierścień przy nadgarstkach i kostkach. W porównaniu do jego wcześniejszej formy Mankeya, Primeape nie ma ogona. Jego twarz przypomina z wyglądu świński ryj.

Główną cechą Primeape jest jego gniew. Przez większość czasu jest bardzo rozwścieczony, bez widocznego powodu, nie można go również udobruchać. Mówi się, że Primeape jest spokojny tylko gdy jest zupełnie osamotniony. Jeżeli jest to prawda, to gniew Primeape wywołuje prawdopodobnie obecność innych osób.

Primeape nie znosi, gdy ktoś patrzy mu prosto w oczy, jednak gdy ktoś to zrobi wybucha wtedy z podwojonym gniewem, a czyjś wzrok na sobie wyczuwa nawet podczas snu. Jeżeli rozgniewa się na kogoś, nie daje mu spokoju i bez końca goni nieszczęśnika. Primeape jest znany z bezustannego szukania ofiary, nieważne jak daleko ona się znajduje.

Istnieją teorię, że gniew pobudza krążenie krwi w jego ciele, a to z kolei wzmacnia jego siłę fizyczną. Niestety dla tego pokemona, jego siła odbiła się na jego inteligencji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najgorszy speedway manager podnośniki koszowe Piła Kurs angielskiego Hurtownia szkła